Автомобіль масою 1500кг починає рухатися горизонтально з прискоренням 0,5 м/с^ 2. Опір його рухові

становить 500Н. Визначте силу тяги, яку розвиває двигун

Ответы на вопрос

Отвечает Петюренко Серёжа.

2 закон Ньютона:

F = ma

F = 1500*0.5=750H

F = Fт - Fс

Fт = F + Fc

Fт = 750 + 500= 1250H

Ответ: 1250H