два резистори опорами 10 Ом і 16 ом з'єднані паралельно сила струму в першому резисторі 3 ампер

визначте силу струму в другому і напругу на них ? Пажалуста памагітє

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьев Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

U=R1*I1=10*3= 30 B

I2 = U/R2 = 30/16 = 1.875 А