Опори резисторів, увімкну-тих у коло, відповідно R1= 6 Ом, R2= 12 Ом. Показання вольтметра — 6 В.

Визначте напругу на резисторі опором R1 та напругу U на всій ділянці кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Матусевич Алеся.

Ответ:

Объяснение:

I=U2/R2 = 6/12 = 0.5 A

U1=I*R1=0.5*6=3 B

U=U1+U2=3+6=9 B

Согласно рисунка