Ділянка кола містить три послідовно з'єднаних резистори опором 3 Ом кожний та амперметр на 2

резисторі показує силу струму 10А Знайт силу струму на всій ділянці, напругу на кожному резисторі та на всій ділянці кола.

Ответы на вопрос

Отвечает Чайкина Софья.

Ответ:

I=I1=I2=I3=10A,

U1=I*R1=10*3=30В, U2=I*R2, U3=I*R3,   U=U1+U2+U3=90В

Объяснение: