Помогите пожалуйста я физику вобще не щарю!!! Два резистори опори яких відрізняються втричі

з'єднані паралельно Який струм тече через резистор з більшим опором якщо через резистор з меншим опором тече струм 9A​

Ответы на вопрос

Отвечает Семиглазов Илья.

Ответ:

3A

Объяснение:

I2=9A

U1=U2

R1=R2*3

I1=?

U1=R1*I1 = 3*R2*I1

U2=R2*I2

3*R2*I1 = R2*I2

3*I1 = I2

I1 = I2/3 = 9/3 = 3A