Ано R1-10 Ом R2=18 Ом R3=8 Ом R4=22 Ом R5=25 Ом R6=5 Ом U=24В Найти R-? I-?СРОЧНО!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Ruda Nastia.

Відповідь:

Якщо з"єднання послідовне,то R сум.=R1+.......+..R6=88 ом.,якщо схема змішана, то без схеми нічого не побачиш...., далі

   I=U/R= 24/88=0.3 A

Пояснення: