Скільки електронів пройшло через поперечний переріз провідника за 30 секунд при силі струмка 0,5 А


Ответы на вопрос

Отвечает Мосейкина Анюта.

q=eN

I=q/t=eN/t

N=It/e

N=0,5*30/1,6*10^-19=9,375*10^19