Скільки електронів пройшло через поперечний переріз провідника за 10 секунд при силі струму 0,25 А?

с дано ​

Ответы на вопрос

Отвечает Евстропова Екатерина.

Ответ: 1,56*10¹⁹

Объяснение:

Дано:

t=10c

I=0,25А

-------------

N-?

q=It

N=q/e=It/e=0,25*10/(1,6*10⁻¹⁹)=1,56*10¹⁹