Допоможіть будь ласка Напруга на кінцях провідника дорівнює 1,5 В. За деякий час через поперечний

переріз провідника пройшло 10²⁰ електронів. Визначте: а) заряд, що пройшов через поперечний переріз провідника;б) роботу електричного поля з переміщення цього заряду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Владислав.

Відповідь:

Пояснення:

a)
N = 10²⁰

e = 1,6 * 10⁻¹⁹ Кл
q = N*e = 16 А - це відповідь
б)
A = U*q = 1,5 * 16 = 24 Дж - це відповідь