Перший працівник інтернет-магазину оформив 18144 замовлень від покупців за 16 год. Скільки

замовлень оформить другий працівник за 14 год, якщо за годину він оформлюватиме на 1020 замовлень більше, ніж перший? Пжжж дай баллов 38 пжжж

Ответы на вопрос

Отвечает Синдяков Егор.

Ответ:

1)18144÷16=1134 Оформив за одну годину

2)1134+1020=2154якщо за годину він оформлюватиме на 1020 замовлень більше, ніж перший

3)2154×14=30156замовлень оформить другий працівник за 14 год, якщо за годину він оформлюватиме на 1020 замовлень більше, ніж

перший?

Пошаговое объяснение:

Пж дайте Коронну відповідь