Скільки електронів проходить через поперечний переріз провідника за 5 хвилин за сили струму 3.2 A​?


Ответы на вопрос

Отвечает Ардаширова Ильяна.

q=eN

I=q/t=eN/t

N=It/e

N=3,2*300/1,6*10^-19=600*10^19