5. Визначте тиск гасу на дно цистерни, якщо рівень гасу в цистерні 2 м. Густина гасу800 кг/м. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анна.

Відповідь:16kПа

Пояснення:p=густина * h * g , p=800*2*10=16000Па=16кПа