Визначте тиск гасу на дно цистерни якщо рівень гасу в цистерні 2 м. Густина гасу 800 кг/м³ . ​


Ответы на вопрос

Отвечает Нагайський Антон.

Дано:

ρ = 800 кг/м³

h = 2 м

Найти:

p - ?

Решение:

p = ρ·g·h  

p = 800*10*2 = 16 000 Па  = 16 кПа

Ответ: 16 кПа