В капілярі діаметром 5 мм на рідину діє сила в 4 мН. Визначте поверхневий натяг рідини


Ответы на вопрос

Отвечает Ашомко Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

d  = 5 мм = 5·10⁻³ м

F = 4 мН = 4·10⁻³ Н

________________

σ - ?

σ = F / (π·d)

σ = 4·10⁻³ / (3,14·5·10⁻³ ) =  4 / (3,14·5) ≈ 0,25 Н/м