за допомогою капілярної трубки діаметр каналу якої 0,2мм вимірюється поверхневий натяг рідини у

ході експерименту рідина піднялася на 5.6см, який поверхневий натяг і якої рідини було отримано якщо густина цієї рідини 790кг/м(моль в квадрате)

Ответы на вопрос

Отвечает Жуйкова Настя.

Ответ:

o=2.212*10^-5Н/м; Спирт

Объяснение:

Дано

d=0.2мм=0.2*10^-3м

R=0.1мм=0.1*10^-3м

h=5.6см=5.6*10^-2м

p(густина)=790кг/м^3

g=10м/с^2

Знайти

o (поверхневий натяг)-?

Розв'язання

h=2o/pgR

o=hpgR/2=5.6*10^-2м * 790кг/м^3 * 10м/с^2 * 0.1*10^-3м/2=2.212*10^-5Н/м

Густина 790кг/м^3 у спирта, тому рідина в капілярі - спирт