Гусеничний трактор масою 6150 кг має опорну площу обох гусениць 1,4м2. Визнач тиск цього трактора

на ґрунт. Прийняти g=9,8Н/кг. Відповідь: р=

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ:

Р=m*g/S

P=6150*9,8/1,4=43050Па

Ответ : 43050Па