вольтиметр опором 2 ком підключені паралельно до електричної лампочки яка сила струму в лампочкці

якщо загальний сила струму в колі 0.3 A а вольтиметер показує 40 B

Ответы на вопрос

Отвечает Щукина Таня.

Ответ:

Iл=0.28а

Объяснение:

Через вольтметр проходить струм I=40/2000om=0.02a,

від загального струму віднімем струм вольтметра-отримаємо струм через лампочку 0.3a-0.02a=0.28a