Резистор з опором 15 ом підєднаний до джерела постійної напруги. у скільки разів зміниться

споживана ним потужність якщо послідовно з цим резистором увімкнути інший з опором 60 ом ​

Ответы на вопрос

Отвечает Балхашев Балхаш.

Ответ:

5

Объяснение:

Дано

U=const

R1=15 Ом

R2=60 Ом

Найти

P1/P21-?

Решение

P1=U^2/R1=U^2/15 Ом

P2=U^2/R12

R12=R1+R2= 15 Ом + 60 Ом = 75 Ом

P2=U^2/75 Ом

P1/P21=U^2*75 Ом/ 15 Ом * U^2 = 5