ніхромова спіраль для нагрівника електроплитки повинна мати електричний опір 48 ом якої довжини має

бути ніхромовий дріт площею перерізу 0.2 мм квадратних щоб виготовити виготовити таку спіраль

Ответы на вопрос

Отвечает Усик Іра.

Ответ:

  • \boldsymbol{L\approx 8,73} м

Объяснение:

Дано:

R=48 Ом

S=0,2 мм²

\rho _{_H}=1,1 Ом·мм²/м

Найти: L - ?

Решение:

Сопротивление проводника: \displaystyle \boxed{R=\frac{\rho L}{S} }.

Откуда \displaystyle \boldsymbol{L}=\frac{RS}{\rho _{_H}} =\frac{48\cdot 0,2}{1,1} \approx \boldsymbol{8,73} м.