Земля обертається навколо сонця по майже круговій орбіті радіусом 150 млн.км. Знайдіть швидкість

землі на орбіті, якщо маса сонця 2*10^30 кг. * Помножити 10^30 означає 10 в тридцятому степені.

Ответы на вопрос

Отвечает Болеева Алина.

Відповідь: v^2=GM/R

v=sqrt(GM/R) = 29821.7 м/c

Пояснення: