В електричному полі напруженістю 1000 В/м знаходиться снаряд 5 нКл.Визначити силу яка діє на цей

заряд

Ответы на вопрос

Отвечает Жолудь Екатерина.

Ответ:

F=q*E= 5e-9*1000=5e-6 H