ОЧЕНЬ СРОЧНО!ЗАДАЧА С ФИЗИКИ 8 КЛАС ЕСЛИ МОЖНА РАСПИШИТЕ По провіднику опором 5 Ом тече струм

силою 2 А. Скільки часу необхідно для того щоб виділилось 5000 Дж теплоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Никликина Анастасия.

Ответ: 250 сек.

Объяснение:

Q=I^2×R×t

t=Q/I^2×R=5000Дж/4 А×5 Ом=250 сек.