Автомобіль масою 14 т, рухаючись зі стану спокою, проходить перші 50 м за 10 с . Знайдіть силу

тяги, якщо коефіцієнт тертя ковзання дорівнює 0,05?​

Ответы на вопрос

Отвечает Акимов Александр.

m = 14т = 14000 кг

t = 10 c

v = 5 м/c

F = p/t = 14000 кг * 5 м/с /10с = 7000 H = 7kH