Резистори, опори яких 2 і 3 Ом, з’єднані послідовно й підключені до джерела постійної напруги 15

В. Знайдіть силу струму в колі. Желательно с рішенієм!

Ответы на вопрос

Отвечает Голованов Никита.

Ответ:

Объяснение:

Надо найти R загальне:

R заг=R1+R2;

R заг=2+3=5 (Ом)

Тобто:

I=U/R; А з цієї формули закону Ома, ми дізнаємося I заг:

І заг=U заг/R заг;

I заг= 15/5= 3 (А)

Відповідь: 3 А

Отвечает Бойчук Аріадна.

Объяснение:

I=U/R

Так как резисторы соединены последовательно - общее R = 2+3=5

I = 15/5=3A