4. Автомобіль масою 1,5 т рухається зі швидкістю 72 км/год. Визначити його кінетичну енергію. а)

300 кДж; б) 300 Дж; в) 600 кДж.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Женя.

Ответ:

А 300кдж

Объяснение:

m=1,5т=1500кг ,

v=72км/ч=72000м/3600сек=20м/сек

E=mv²/2=1500×20²/2=600000/2=300000дж=300кдж