ПОМОГИТЕ У МЕНЯ ОСТАЛОСЬ 10 М Координати тіла масою 6 кг змінюється під час прямолінійного руху

за законом (значення величин у формулі наведено в Cl)x=8+10t+2t².Визначте рівнодійну всіх прикладених до тіла сил

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Роман.

Відповідь:

F = 24 H

Пояснення:

F = ma

m = 6 кг

x = 8 + 10t + 2t²

v = x` =10 + 4t

a = x`` = v` = 4

F = ma = 6 * 4 = 24 H