Координата тіла масою 6 кг змінюється під час прямолінійного руху законом х=8+10t+2t(2) (значення

велечин у формулі наведено в СІ ) .Визначте рівнодійну всіх прикладених до тіла сил.

Ответы на вопрос

Отвечает Самарский Даня.

Ответ:

24H

Объяснение:

F=ma

a=4м/с2 из 2t(2)=4t(2)/2

F=6*4=24H