На тіло що повністю занурене в газ, діє Архимедова сила 4Н, яку густину має тіло, якщо маса

становить 900 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Чурилова Лолита.

Ответ:

плотность тела равна 1800 кг/м³

Объяснение:

Fа=pж*Vт*g

Vт=Fа/pж*g=4/800*10=0,0005

pт=0,9*0,0005=1800 (кг/м³