На тіло що повністю занурене в газ, діє Архимедова сила 4Н, яку густину має тіло, якщо маса

становить 900 г? Розв'язати і правильно оформити допоможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Дима.

Ответ:

1800(кг/м3)

Объяснение:

1) V=F/pg=4/800*10=0.0005

2) p=m/V=0.9/0.0005=1800(кг/м3)