Автомобіль, що рухався прямолінійно протягом 30 с збільшив свою швидкість від 36 до 54км/год.З яким

прискоренням рухався автомобіль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Топчиёва Ксения.

Ответ:

v1=36км/ч=10м/с, v2=54км/ч=30м/с

a=(v2-v1)/t= (30-10)/30=2/3м/с²