Автомобіль , що рухався прямолінійно , протягом 10 с збільшив швидкість руху від 25 км/год до 43

км/год. З яким прискоренням рухався автомобіль ?

Ответы на вопрос

Отвечает Котюк Карина.

Ответ:

Треба знайти а (прискорення).

Дано:

(час)t - 10c

(швидкість)V1 - 25км/год

V2т- 43км/год

переведемо це все у секунди:

25км/год = 6,94 м/с

43км/год= 11,94 м/с

Знайти: а

Розв'язок:

Скористаємось формулою.

a =  \frac{v2 - v1}{t}

Підставляємо наші числа:

a =  \frac{6,94 - 11,94}{10}

Тобто, від більшої швидкості віднімаємо меншу і ділимо на час.

11,94-6,94=5

5:10 = 0,5с

Думаю, так..