СРОЧНО. Заряд 60 Кл по провіднику переміщується за 15c та виконує роботу 250 Дж. Яка сила струму та

потужність струму в колі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимергалиев Алмаз.

I=q/t

I=60/15=4 (A)

P=A/t

P=250/15=16,7 (Вт)