На тіло обємом 0,002 м3 діє виштовхувальна сила 0,016 кН. Обчисліть густину рідини в яку занурене

тіло. Відповідь в кг/м3

Ответы на вопрос

Отвечает Грудинин Егор.

Дано:

V = 0,002 м³

Fa = 0,016 kH

g ≈ 10 Н/кг

ρ = ?

СИ:

Fa = 16 H

Решение:

Fa = ρgV → ρ = Fa/gV

ρ = 16/(10•0,002) = 800 кг/м³

Ответ: ρ = 800 кг/м³