На тіло обємом 0,002 м3 діє виштовхувальна сила 0,016 кН. Обчисліть густину рідини в яку занурене

тіло.

Ответы на вопрос

Отвечает Gerasimov Bogdan.
V=0.002 м3     F=16 H    ρ=?
===
F=ρ*V*g
ρ=F/(V*g)=16/(0.002*10)=800 кг/м3
============================