З якою силою тисне на дно посудини шар води товщиною 25смю Якщо площа дна посудини 8дм3. Густина

води 1 г/cм3

Ответы на вопрос

Отвечает Шайхулла Марат.

Р=F/S=pgv/s=pg (sh) / s=

=pgh=1000*10*0,25=2500 Па