З якою силою тисне на дно посудини шар води товщиною 25 см якщо площа дна посудини 8 дм²? Густина

води дорівнює 1000 кг/м³

Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Алина.

Давление жидкости

р=(ро)gh

Сила давления

F=р*S=(po)ghS

h=25 см=0,25 м

S=8 дм²=0,08 м²

ро (плотность воды)=1000 кг/м³

F - ?

F=1000*10*0,25*0,08=25*8=200 Н  -  это ответ.

------

СИЛА В НЬЮТОНАХ.  [F]=H.

Это давление в Па(паскалях)) [p]=Па.