Площа більшого поршня гідравлічного пресу 300см².На нього діє сила 9000Н.Яка сила діє на менший

поршень якщо його площа дорівнює 15см²

Ответы на вопрос

Отвечает Айжариков Турар.

Ответ:

Объяснение:

S₂/S₁ = 300 / 15 = 20

F₁ = 9 000 / 20 = 450 H