Повітряна куля припинила підніматися на висоті, де густина повітря становить 1,2 кг/м3. Знайдіть

масу кулі, якщо її об'єм 800 м3. *

Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Анастасия.

Ответ:

m=1,2кг/м3*800м3=960кг

Объяснение:

p=m/v ; m=p*v