Ребята ДОПОМОЖІТЬ СРОЧНО СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Визначте визтовхувальну

силу, що діє на тіло об"ємом 0,03 м³, яке повністю занурене в ртуть. Повітряна куля припинила підніматися на висоті, де густина повітря дорівнює 1,2 кг/м³. Знайдіть масу кулі , якщо її об"єм дорівнює 800 м³.

Ответы на вопрос

Отвечает Русаков Николай.

1)Fарх=густина рідини×g×Vз.ч.т.

Fарх=13600кг/м3×10Н/кг×0,03м3=4080Н або 4,08кН

2)Повітряна куля в стані рівноваги, отже, Fарх=Р

Fарх=1,2кг/м3×10Н/кг×800м3=9600Н

Р=mg, отже 9600Н=m×10H/кг

m=9600Н÷10Н/кг=960 кг.