На занурене у воду тіло діє Архімедова сила 14Н. Який об'єм має тіло?


Ответы на вопрос

Отвечает Галактионова Лиза.

Ответ:

Fa=14 Н.

V-?

Fa=ρgV,

V=Fa/(ρg),

Считаем, что g = 10 м/сек², а плотность воды ρ = 1000 кг/м³

V=14/(1000*10)=0.0014м³.

Объяснение: