ДАЮ все свои балы 50 балов 92.5. Кулька масою 5 г має заряд 2*10 в минус 9

степень Кл. З яким прискоренням вона буде рухатись в однорідному електричному полі з напруженістю 3*10 в 4 степень Н/Кл, якщо дія сили тяжіння буде компенсована?

Ответы на вопрос

Отвечает Каблучий Дмитрий.

F=qE=2*10^-9*3*10^4=6*10^-5

F=ma

a=F/m=6*10^-5/0.005=12*10^-3 м/c^2.