Обчисліть імпульс вантажівки масою 2т,що рухається зі швидкістю 72км/год! Объясните нормально!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметшин Расул.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 2 т = 2 000 кг

V = 72 км/ч = 20 м/с

________________

p - ?

 імпульс вантажівки:

p = m·V = 2 000 · 20 = 40 000 кг·м/с

Нормально?