Під час спуску із гори швидкість велосипедиста, який рухається прямолінійно і рівноприскорено,

змінилася за 5 с від 9 км/год до 36 км/год. Яке прискорення велосипедиста?

Ответы на вопрос

Отвечает Лещенков Артём.

18 км/год = 5 м / с

36 км, год = 10 м. с

Прискорення велосипедиста:

a = (5-10) / 5 = -5/5 = 1 м / с2