Під час спуску із гори швидкість велосипедиста, який рухається прямолінійно і рівноприскорено,

змінилася за 5 с від 18 км/год до 36 км/год. Яке прискорення велосипедиста?

Ответы на вопрос

Отвечает Чурилова Полина.

Ответ:

Объяснение:

a = (V - V₀) / t

a = (10 - 5) / 5 = 1 м/с²