Під час спуску із гори швидкість велосипедиста який рухається прямолінійно і рівнопричкорено ,

змінилася за 5с від 18 км/год до 36 км/год . Яке прискорення велосипедиста ? Який шлях проїхав велосипедист за цей час?

Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Маша.
Дано: t=5c; Vo=18 км/ч=18 000 м/3600с=5 м/с; V=36 км/ч=10м/с; а - ? S - ?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
a=(V-Vo)/t=(10-5)/5=1 м/с^2
S=(V^2-Vo^2)/2a=(100-25)/2=37,5 м.
Ответ: 1 м/с^2; 37,5м.
                                      ИЛИ
S=Vot+at^2/2=5*5+1*25/2=25+12,5=37,5 м.
Отвечает Соловьева Ясения.
Решение:
a=(V-Vo)/t=(10-5)/5=1 м/с²
S=Vot+at²/2=5•5+1•25/2=25+12,5=37,5 м