Чому дорівнює кінетична енергія каменю масою 3 кг, якщо він був кинутий зі швидкістю 10 м/с?​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Руслан.

Ответ:

150Дж

Объяснение:

E=\frac{mV^{2} }{2};

E=\frac{3*10^{2} }{2} =\frac{300}{2} =150Дж