9. Яку роботу треба виконати, щоб підняти з дна на поверхню озера камінь масою 15 кг? Глибина

озера становить 2 м, середня густинакаменя — 3000 кг/м3. Опором води знехтуйте.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Оля.

Ответ:

Ft=mg

FA= pgh

v=m/p

F=Ft-FA

A=Fh

Ft= 15*10= 10H

v= 15/3000= 0,005

FA= 1000 *10* 0,005=50

F= 150-50= 100

A= 100*2=200дж

Объяснение: