Яку роботу треба виконати, щоб підняти з дна озера до поверхні води камінь масою 5 кг і об’ємом 2

дм3? Глибина озера 7м. Опором води можна знехтувати. Запишіть числове значення

Ответы на вопрос

Отвечает Костров Назар.

Ответ:

A=(m*g-p*V*g)*h

А=(5кг×10×7м-1000×0.002м×10)×7м=(350-20)×7=2310дж

Объяснение:

це не точно