Автомобіль зупинився за 4с, при цьому гальмівний шлях склав 4,5м. Знайдіть початкову швидкість

автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Остап.

Ответ:

2.25м/c

Объяснение:

t=4c

S=4.5м

v2=0м/c

v1-?

S=v1*t+at^2/2

a=v2-v1/t

S=v1*t+(v2-v1/t)*t^2/2=4v1-2v1.

v1=S/2=4.5/2=2.25м/c