Газу передано кількість теплоти 300 Дж, і газ виконав роботу 100 Дж. Чому дорівнює зміна

внутрішньої енергії газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Гурбанович Паша.

Ответ:

Увеличилась на 200 Дж

Объяснение:

ΔU=Q-A=300-100=200 Дж

======================